Top searched
Results (0)
Vlasy – první věc, kam směřuje náš pohled. Říká se, že pokud má žena upravené vlasy, nemusí být ani namalovaná. Vlasy jsou prostě základ. Najděte si své kadeřnictví Praha, které se o vaše vlasy perfektně postará.

KADEŘNICTVÍ PRAHA

Tereza Janatová
01.Jul 2016
+ Add on Seznam.cz
1 minute to read
KADEŘNICTVÍ PRAHA

Potřebujete novou barvu, střih, zvažujete změnu celkové image? Jste zde správně. Kadeřnictví Praha vám poradí a pomůže se vším, co potřebujete. Proto zažeňte své obavy z něčeho nepoznaného a nového. V každém z kadeřnictví Praha jsou vám k dispozici opravdoví odborníci svého oboru.

Připravili jsme si pro vás pár tipů, kam si zajít na skvělé vlasy do Prahy. Kadeřnictví Praha se může pyšnit skvělými kadeřníky, kteří mnohdy své zkušenosti sbírali po celém světě. V každém z kadeřnictví Praha vám poradí jak o vaše vlasy pečovat, jakou barvu si vybrat, který střih je pro vás nejvhodnější, abyste vždy a za každých okolností vypadali skvěle.

SALON MICHAL ZAPOMĚL

Pokud hledáte celebritu mezi kadeřníky, Michal Zapoměl je to správné jméno. Je to bojovník za krásnější vlasy a jeho salon najdete na Praze 1.

Prodej unikátního rodinného domu - 755 m²
Prodej unikátního rodinného domu - 755 m²,

JAMES HAIR

Tým tohoto salonu je složen z talentovaných kadeřníků, které vede vlasový stylista James. Toto inovační kadeřnictví s přátelskou atmosférou najdete na Starém městě.

STUDIO ANDEL’S

Toto dynamické a unikátní kadeřnictví najdete na Smíchově. Ať už máte bohatou kudrnatou hřívu nebo krátké rovné vlasy, vždy si s vámi poradí a zvýrazní vaší osobnost.

REDKEN SALON LORMA

V samotném centru Prahy na vás čeká zkušený tým odborníků, který nabízí prvotřídní služby v luxusním a relaxačním prostředí. Pro nové i stávající zákazníky mají výhodné nabídky a akce. Tak neváhejte.

GENTLEMEN BROTHERS

A teď něco vyloženě pro pány. Nechte se rozmazlovat, upraví vám nejen vlasy, ale i vousy, popřípadě pleť i nehty. Najdete zde veškeré služby, které pravý gentleman potřebuje.

Did you like the article?
Discussion 0 Enter discussion