Top searched
Results (0)
V příštím roce by měl být trh s luxusními vozy obohacen o nový Cadillac Escala, který byl tento rok představen jako koncept. Pojďme si ho připomenout.

Cadillac Escala: americký luxus roku 2017

Eva Ledecká
31.Dec 2016
+ Add on Seznam.cz
1 minute
Cadillac Escala - concept

Escala je španělský název pro anglický výraz scale česky stupnice. Toto slovo odráží designovou evoluci značky Cadillac.

Na první pohled jsou patrné originálně tvarované vnější linie na svém velkém rámu, dávající automobilu v pohybu takový vzhled, jakoby klouzal po silnici. Luxusní interiér je zařízen v mixu moderního a tradičního stylu, který je symbolem nadčasovosti. Představuje přechod z kvalitního hliníku, jež je součástí vybavení kokpitu, do dřevěně laděného interiéru zadní části vozu.

Ohromující kombinace technologických inovací a elegance ruční práce, je symbolem toho, že přijíždí opravdový král, luxusní vládce silnic.

Prodej luxusního rodinného domu, Praha 5 - 214
Prodej luxusního rodinného domu, Praha 5 - 214, Praha 5

Technologické inovace

Dokonalý interiér, který vyšel z rukou zkušených řemeslníků, je doplněn o moderní technologie. Najdete zde OLED dotykový displej, centrální řídicí modul, který reaguje na váš hlas, dotyk a gesta, a dokonalý systém projení zadních sedadel.

Řemeslná výroba

Stejně jako ve všech modelech luxusní značky Cadillac, je interiér vozu Escala sestaven přímo pod rukama mistrů svého oboru. Nabízí také několik unikátních nových úprav, které zobrazují majestátnost luxusního vozu. Je to inovativní obložení interiéru z jednoho kusu, téměř průsvitné těsnění a opulentní zadní sedadla. Luxusní Cadillac Escala by měl obohatit vozový park v roce 2017.

 

Did you like the article?
Discussion 0 Enter discussion
Cadillac
Cadillac - General Motors 1908 Colonel Sam Drive Oshawa, Ontario L1H 8P7 Canada
1-905-644-4112